Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 22.12.2011, 22:34
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Cudze chwalicie swego nie znacie.Kibice pewnego klubu z Katalonii na początku lat 90tych przy zatrudnieniu Robsona też nie doceniali wszystkich pracowników sztabu Robsona .Zwłaszcza pewnego Portugalczyka który był asystentem Robsona.Teraz Portugalczyk jest utytułowanym trenerem który prowadził m.in Porto,Inter,Chelsea, wygrał Puchar UEFA dwukrotnie zwyciężając LM ostatnio z Realem zdobył Puchar Hiszpanii który po 18latach uciszając krytyków z Katalonii.Podsumowując jak spadać to spadać z wysokiego konia dlatego uważam że Moskalowi bliżej do cudotwórcy Mourinho niż Guardioli czy Leonardo.A co do krytyków Moskala to nie zapominajcie że to pod wodzą Moskala Wisła awansowała dalej i dzięki Moskalowi po 10 latach Wisła gra w 1/8 LE. JrQ zwycięzców się nie sądzi w trakcie awansu Wisła była pod wodzą Moskala zdobywając 2razy więcej punktów niż pod wodzą M.Więc awans to zasługa Moskala który poskładał zespół no i odrobina szczęścia którego zabrakło piłkarzom Fullham.Ale jak to było nie ma że boli....jest awans i to jest najważniejsze ze Wisła po 10latach gra w 1/8 LE.
w 1/16 finału jak coś
Odpowiedz cytując