|
Ja sie chcialem zapytac o trening. 2 pilkarzy jest niezadowolonych z intensywnosci dodatkowego treningu .Nie wiem jak im zmniejszyc ten trening , poza tym ,że zmniejszylem im intensywnośc indywidualnego treningu(nie wiem czy to dotyczy tego wlasnie) z sredniego na lekki , lecz poki co dalej sa niezadowoleni.Wie ktos o co biega ?
|