Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6138
Stary 22.12.2011, 21:44
Ja sie chcialem zapytac o trening. 2 pilkarzy jest niezadowolonych z intensywnosci dodatkowego treningu .Nie wiem jak im zmniejszyc ten trening , poza tym ,że zmniejszylem im intensywnośc indywidualnego treningu(nie wiem czy to dotyczy tego wlasnie) z sredniego na lekki , lecz poki co dalej sa niezadowoleni.Wie ktos o co biega ?
Odpowiedz cytując