Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#839
Stary 22.12.2011, 21:21
Decyzja ma podtekst ekonomiczny i to że jest to wariant oszczędnościowy to jest bezsporne.
Wyniki w lidze Pan Moskal miał słabe. 4 mecze i 2 porażki, słabiutko, ale ...przyszła mi do głowy taka myśl, że jak jednak będzie sukces to smakować będzie bardzo, bo będzie on bardziej wiślacki. Pytanie jednak jest choćby o II trenera i na ile będzie chciał się różnić od Maaskanta, nasz stary, nowy trener. Pytanie o transfery, hmm generalnie więcej jest pytań niż potencjalnie znanych odpowiedzi. Cóż a mnie to by się marzyła stabilizacja, ale to chyba nie w w Wiśle, tu musi być ciekawie, nawet przesadnie ciekawie.
Odpowiedz cytując