|
Ktoś w ogóle zadaje sobie pytania o licencję trenera Moskala? o asystenta? o sztab? o zakres odpowiedzialności (w sensie: tylko pierwsza drużyna, koordynacja całości szkolenia, coś pośredniego)? Chciałbym przeczytać, że np. trener Moskal ma dwa tygodnie na skompletowanie swojego sztabu i przedstawienie wizji szkolenia. Albo choćby, że asystentem będzie Kulawik. Albo Żurawski. Albo bliżej dotąd nieznana w środowisku pani Włodarzowa. Cokolwiek. Nie, cisza. Z powodu tej ciszy mam złe wieści: Moskal nie będzie drugim Guardiolą. NAwet gdyby był takim samym fachurą. Różni ich otoczenie, w jakim działają.
|