Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#827
Stary 22.12.2011, 20:36
Damian1241 napisał(a):Wyświetl post
Będzie w Wiśle jak Guardiola w Barcelonia.Też nie miał doświadczenia
Albo jak Kubicki czy Zieliński w Legii, czy Kusto i Kmiecik u nas. Też nie mieli doświadczenia.

Takich przypadków jest znacznie więcej niż 1 Guardiola. Zarząd robi duży błąd pozwalając by głos kibiców wybierał nowego trenera. Kibiców myślących kategoriami sympatii i barw, a nie wartości zawodowej trenera.

Możemy bardzo drogo zapłacić za tą decyzję.

Co nie znaczy, że nie życzę Moskalowi sukcesów. Oby stał się cud.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując