Damian1241 napisał(a):

|
Będzie w Wiśle jak Guardiola w Barcelonia.Też nie miał doświadczenia
|
Albo jak Kubicki czy Zieliński w Legii, czy Kusto i Kmiecik u nas. Też nie mieli doświadczenia.
Takich przypadków jest znacznie więcej niż 1 Guardiola. Zarząd robi duży błąd pozwalając by głos kibiców wybierał nowego trenera. Kibiców myślących kategoriami sympatii i barw, a nie wartości zawodowej trenera.
Możemy bardzo drogo zapłacić za tą decyzję.
Co nie znaczy, że nie życzę Moskalowi sukcesów. Oby stał się cud.