Wyświetl pojedynczy post
MłodyAleByku
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 22.12.2011, 20:34
Mam nadzieje ze Kaziu na następnym meczu pojawi się w graniaku
Brzydzimy się przemocą,
nieaktualne nocą.
Odpowiedz cytując