Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
MłodyAleByku
Member
Od: 07.2011
Offline
#
825
22.12.2011, 20:34
Mam nadzieje ze Kaziu na następnym meczu pojawi się w graniaku
Brzydzimy się przemocą,
nieaktualne nocą.
MłodyAleByku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodyAleByku
Znajdź inne posty napisane przez MłodyAleByku