|
Na taką wiadomość czekałem! Kazek Moskal = Wisła Kraków! Pięknie kończy się ten rok!
Kaziu Moskal udowadniał na boisku, że jest stuprocentowym profesjonalistą. Dostał szansę zostania pierwszym trenerem - i szansę tą wykorzystał. Życzę mu, żeby jak najdłużej trenował Wisełkę!
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
|