Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 22.12.2011, 20:28
Bilans Moskala to 2 zwycięstwa, dwie porażki i cudem uzyskany awans w lidze europy dzięki bramce w 93 minucie w meczu w Londynie. Moskal jest idealny ale jako....asystent. Nie jako 1 trener. Za mało doświadczenia, wiedzy, autorytetu. Nie róbcie z niego Guardioli.Nieco lepsza gra Wisły to psychologiczny efekt zmiany trenera ale na dłuższą metę Moskal niewiele zwojuje a po kilku porażkach sami będziecie go chcieli zwalniać. Te same osoby pół roku temu wychwalały pod niebiosa Maaskanta a ostatnio wszyscy po nim jechali.
Odpowiedz cytując