Wyświetl pojedynczy post
Greebo
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#819
Stary 22.12.2011, 20:24
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Post giganta sprzed 15 stron - wbić sobie do głowy jeśli jesteś prawdziwym Wiślakiem !
A ja mam zupełnie inne podejście. Jak nie będzie wyników - to niech Kazka głowa nie boli, bo to nic klubowi nie da. Jak nie będzie wyników to powinien szybciutko SAM się podać do dymisji. Bo jeśli nie to nie będzie się różnił od jakiegokolwiek innego najemnika. I tyle.

PS. I tez uważam ze jedynym racjonalnym powodem zostawienia Kazka mogą być powody finansowe. Bo niestety Kazek to Kazek a nie "trener Moskal". Jego zasługi dla klubu powinny byc przepustką do koszulki wciągniętej pod dach stadionu, a nie do posady trenera.
Ostatnio edytowane przez Greebo : 22.12.2011 o godz. 20:27.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."

Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
Odpowiedz cytując