rasel1906 napisał(a):

dobry ruch ze strony klubu ze wprowadzili najnizsze ceny na dolny naroznik bo tam z niektorych miejsc widok nie jest najlepszy czasami trzeba ostro wykrecac szyje albo stac w poprzek
|
Racja. Na D11 z czesci sektora jest duuuzy problem ogladac.