Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7536
Stary 22.12.2011, 20:17
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
dobry ruch ze strony klubu ze wprowadzili najnizsze ceny na dolny naroznik bo tam z niektorych miejsc widok nie jest najlepszy czasami trzeba ostro wykrecac szyje albo stac w poprzek
Racja. Na D11 z czesci sektora jest duuuzy problem ogladac.
Odpowiedz cytując