Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14899
Stary 22.12.2011, 20:02
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Mam uczulenie na słowa zwierają "goldman" itp

JP Morgan - dokładnie - napisałem wyraźnie powyżej że nie chodzi mi o działania ratingowe ale działania niezgodne z międzynarodowym prawem i odpowiedzialnością
No więc wygląda na to że to co zrobili było zgodne nie tylko z prawem miedzynarodowym ale i z prawem polskim. Wydaje mi się że prokurator nie mógł znaleźć na nich paragrafu i koniec końców skończyło się na napinkach rządu w stylu "ile to JP straci na współpracy z Polską"