Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#814
Stary 22.12.2011, 19:55
Post giganta sprzed 15 stron - wbić sobie do głowy jeśli jesteś prawdziwym Wiślakiem !


Cytat:
Kaziu jak przegra, wiem że serce go boli jak kazdego prawdziwego wiślaka. Przegra 3 lub 4 mecze, będzie chciał zajebać wszystkich wokóŁ, w domu też. Tak jak ja. Dlatego mniej boli porazka "przy swoim" niż kolejny dzień pracy i nastepna zwykła porażka przy obcej przybłędzie. Dla mnie Kazek może zostać nawet bez wyników na 5 lat.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując