Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7534
Stary 22.12.2011, 19:53
Myslalem ze zostana ceny przynajmniej takie jak byly n Twente.Wiem ,że teraz gramy szczebel wyzej ,ale ceny mogloby byc nizsze ,skoro stadion na 34 tys ,a widze ze tutaj sie ludzie ciesza jak bedzie 20 tys
Odpowiedz cytując