Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
7534
22.12.2011, 19:53
Myslalem ze zostana ceny przynajmniej takie jak byly n Twente.Wiem ,że teraz gramy szczebel wyzej ,ale ceny mogloby byc nizsze ,skoro stadion na 34 tys ,a widze ze tutaj sie ludzie ciesza jak bedzie 20 tys
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82