|
ZAMKNIJCIE TO FORUM jak ma służyć tylko do narzekania.
co za ludzie.
gdzie tego doświadczenia ma Moskal nabrać? jak nie prowadząc drużynę? jako asystent przez tyle lat myślicie, że niczego się nie nauczył? przy tylu trenerach? i jak możecie oceniać jego "pojęcie" i papiery? LEPSZE pojęcie i papiery miał Maaskant, który cały czas grał jednym składem i nie stosował rotacji? WŁĄCZCIE MYŚLENIE!
|