Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#807
Stary 22.12.2011, 19:33
ZAMKNIJCIE TO FORUM jak ma służyć tylko do narzekania.
co za ludzie.

gdzie tego doświadczenia ma Moskal nabrać? jak nie prowadząc drużynę? jako asystent przez tyle lat myślicie, że niczego się nie nauczył? przy tylu trenerach? i jak możecie oceniać jego "pojęcie" i papiery? LEPSZE pojęcie i papiery miał Maaskant, który cały czas grał jednym składem i nie stosował rotacji? WŁĄCZCIE MYŚLENIE!
Odpowiedz cytując