marcin_częstochowa napisał(a):

Oczywiście, że są Ale jak klub chce sprowdzić sensownego młodzika do składu to KK oprotestuje, bo za juniora trenował w Craxie, LOL
Po xuj 18-letni polski napastnik, skoro można sprowadzić 32-letniego obcokrajowca 
Stado baranów...
|
w częstochowie ? takie stada baranów ? hmmm spróbuj wełne zbierać.