Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52775
Stary 22.12.2011, 19:12
marcin_częstochowa napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że są Ale jak klub chce sprowdzić sensownego młodzika do składu to KK oprotestuje, bo za juniora trenował w Craxie, LOL
Po xuj 18-letni polski napastnik, skoro można sprowadzić 32-letniego obcokrajowca
Stado baranów...
w częstochowie ? takie stada baranów ? hmmm spróbuj wełne zbierać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując