Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7530
Stary 22.12.2011, 19:04
dobry ruch ze strony klubu ze wprowadzili najnizsze ceny na dolny naroznik bo tam z niektorych miejsc widok nie jest najlepszy czasami trzeba ostro wykrecac szyje albo stac w poprzek
Odpowiedz cytując