|
Senior Member
Offline
|
|
TRZEBINIAnin napisał(a): 
Chłopie, nudzisz jak mało kto na tym forum, świeta ida idz do siebie na forum i ciesz sie z kolegami po szalu świętami.
Siedzisz tu i piszesz i piszesz i piszesz kompletnie bez sensu posty, jak rzep.
Jak typowe dziecko neostrady które siedzi w domu 24h na dobe i z nudow nadupca po forach..
Bez kitu żal mi Cie, i nie tylko z powodu tego ze jestes za L.
bez odbioru.
|
100 proc. poparcia.
|
|