Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18231
Stary 22.12.2011, 19:04
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, nudzisz jak mało kto na tym forum, świeta ida idz do siebie na forum i ciesz sie z kolegami po szalu świętami.
Siedzisz tu i piszesz i piszesz i piszesz kompletnie bez sensu posty, jak rzep.
Jak typowe dziecko neostrady które siedzi w domu 24h na dobe i z nudow nadupca po forach..
Bez kitu żal mi Cie, i nie tylko z powodu tego ze jestes za L.
bez odbioru.
100 proc. poparcia.
Odpowiedz cytując