Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18230
Stary 22.12.2011, 18:47
0 22
Cytat:
Widzisz mi totalnie zwisa Real i Barca i ich magia
No i co z tego? To mial byc tylko przyklad obrazujacy wyzszosc techniki nad fizyka w futbolu, a nie rozprawianie na temat co komu nie zwisa.

Cytat:
a moim idolem był np. Rataj
Super, a dla mnie idealem piekna jest Renata Beger... No co? Kazdy ma swoje zboczenia!

Cytat:
Ja chcę oglądać strzały, niesamowite wybieganie, niesamowity presing, ostrą i brutalną grę na pograniczu faulu.
Wszystko fajnie do momentu gdy przyjedzie jakas ekipa dla ktorej poslugiwanie pilka nie straszne. Wtedy jest bum, bum, i tyle masz z zabawy. Nie nauczylo Cie nic PSV?

Cytat:
I nie muszę zmieniać sportu - nasza liga jest ligą traktorzystów
O tu, tu. Tu lezy roznica miedzy nami a "Europa". Nasza liga jest liga traktorzystow (z nielicznymi wyjatkami), wiec i wyniki sa jak na traktorzystow przystalo... Do niedawna jeszcze 26 miejsce w rankingu za takimi "potegami" jak Bialorus czy Bulgaria. Teraz wprawdzie pniemy sie w gore, ale... chyba nie przez traktorzystow? Gdzie bylaby dzisiaj Legia gdyby nie "traktorzysta" Ljuboja? Napewno nie w 1/16 LE
Odpowiedz cytując