Ok myślę ,że to dobra decyzja ale oby to nie było przygotowywanie miejsca dla Smudy na następny sezon!
pawelo84 napisał(a):

|
I bardzo dobrze że Moskal zostaje. Udało mu się zająć 2 miejsce w grupie, styl gry Wisła prezentowała lepszy niż za Maaskanta więc tylko się cieszyć. Moskal to Wiślak z krwi i kości, taki nasz lokalny Guardiola, będzie najlepszym wyborem na chwilę obecną. Wierzę że da szansę wychowankom, jak również że będzie wiedział jaką rangę mają derby czy mecz z Legią.
|
Ci wychowankowie może niech najpierw przestaną zbierać baty w ME a później myślą o pierwszym zespole . Zresztą mamy stawiać na wychowanków i bić się o utrzymanie czy na najlepszych piłkarzy jakich obecnie mamy i powalczyć jeszcze o Mistrzostwo ? A młodych zdolnych najlepiej wypożyczać żeby się ogrywali w pierwszej lidze bo taki Czekaj jeszcze (wg mnie) nie jest gotowy na grę o najwyższe cele w Wiśle .