Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#785
Stary 22.12.2011, 18:29
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Kod:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/kazimierz_moskal_zostaje_na_stanowisku_trenera/
To było do przewidzenia.
W tym momencie rozstaliśmy się z Majstrem - dziękuję, dobranoc.

Btw. A śmiałem się z kandydatury Smudy po Euro...
hmm ja was w ogole nie bralem pod uwage ze zdobedziecie hmmm jak to zwiecie majstra ....
Odpowiedz cytując