Reserve napisał(a):

Kod:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/kazimierz_moskal_zostaje_na_stanowisku_trenera/
To było do przewidzenia.
W tym momencie rozstaliśmy się z Majstrem - dziękuję, dobranoc.
Btw. A śmiałem się z kandydatury Smudy po Euro...
|
hmm ja was w ogole nie bralem pod uwage ze zdobedziecie hmmm jak to zwiecie majstra ....