Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 22.12.2011, 18:27
O wszystkim przekonamy się w pierwszych meczach rundy wiosennej, nie ma co ferować wyroków już na tą chwilę, kiedy na dobrą sprawę NIKT z nas nie ma zielonego pojęcia na co stać Moskala i jego drużynę. Moja osobista opinia jest taka, że mamy skłąd który powinien pozwolić na zostawienie w tyle ligi. Teraz musimy mieć nadzieję, że trener w przerwie zimowiej poukłada zespół i nie dopuści w przyszłości do porażek z parchami, dyskopolo, czy też ogórkami z Bielska-Białej.
Odpowiedz cytując