|
Member
Offline
|
#9950

22.12.2011, 18:09
|
Karherop napisał(a): 
|
logiczne że bez dobrej gry w lidze można zostac bez pucharów , ale jesli nadarza się szansa ugrać świetny wynik w europie to nie można zmarnować takiej szansy , druga taka może się nie powtórzyc przez długi czas ( i jak widzimy czekaliśmy na to 8 lat ) , mistrzostwo możemy mieć co roku
|
dokładnie tak <browar>
|
|