|
Ej geniusze a zastanawialiście się może ,że Im bardziej się opłaca iść do takiego Bełchatowa i później ewentualnie po wypromowaniu trafić do jakiegoś mocniejszego klubu i dostać znacznie wyższy kontrakt niż teraz podpisywać dłuższy kontrakt z jakimś mocniejszym klubem na gorszych warunkach i iść na wypożyczenie ?
|