Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52772
Stary 22.12.2011, 17:56
Ej geniusze a zastanawialiście się może ,że Im bardziej się opłaca iść do takiego Bełchatowa i później ewentualnie po wypromowaniu trafić do jakiegoś mocniejszego klubu i dostać znacznie wyższy kontrakt niż teraz podpisywać dłuższy kontrakt z jakimś mocniejszym klubem na gorszych warunkach i iść na wypożyczenie ?
Odpowiedz cytując