0 22 napisał(a):

A poza tym - hej heja heja
|
Chłopie, nudzisz jak mało kto na tym forum, świeta ida idz do siebie na forum i ciesz sie z kolegami po szalu świętami.
Siedzisz tu i piszesz i piszesz i piszesz kompletnie bez sensu posty, jak rzep.
Jak typowe dziecko neostrady które siedzi w domu 24h na dobe i z nudow nadupca po forach..
Bez kitu żal mi Cie, i nie tylko z powodu tego ze jestes za L.
bez odbioru.