Widzisz mi totalnie zwisa Real i Barca i ich magia, a moim idolem był np. Rataj. Ja chcę oglądać strzały, niesamowite wybieganie, niesamowity presing, ostrą i brutalną grę na pograniczu faulu.
I nie muszę zmieniać sportu - nasza liga jest ligą traktorzystów

A poza tym - hej heja heja
