Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9949
Stary 22.12.2011, 16:07
Mimo wszystko mysle że ciężko będzie utrzymać poziom na którym przez ostatnie dwa lata nasze drużyny grały w pucharach, zarówno Lech w ostatnim sezonie jak i Legia w tym awansowały do fazy grupowej przy OGROMNEJ dawce szczęścia, tylko my awansowaliśmy do LE poprzez niepowodzenie w eliminacjach LM. Natomiast biorąc pod uwage fakt że już niedługo drużyny zaczną grę od 2 rundy LE wątpię by w 4 rundzie eliminacji którakolwiek z nich wygrała i awansowała tylko i wyłącznie dzięki własnym wysokim umiejętnościom. Pozostaje liczyć jedynia na mistrza kraju któemu jeśli nie uda sie awansować do LM niech odpadnie chociaż w ostaniej rundzie żeby od razu trafił do fazy grupowej LE.
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując