Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20326
Stary 22.12.2011, 15:50
Niestety nie mam całego projektu północnej, ale podczas wyboru wykonawcy padło stwierdzenie, że oddymianie będzie zamontowane w przeciwieństwie do trybun wschodniej i zachodniej. Na południowej zapewne jest, bo inaczej też by była draka o to. Jeśli nie jest tam potrzebne, to jeszcze lepiej.
Co do metody działania - dokładnie o to mi chodziło, o czym piszesz. Dlatego też nie było zgody na kioski gastronomiczne, bo bez systemu oddymiania, w razie pożaru, byłoby nieciekawie. W zasadzie tylko tam istnieje ryzyko pojawienia się ognia.
Odpowiedz cytując