Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#762
Stary 22.12.2011, 15:07
Fiti napisał(a):Wyświetl post
No to chyba żyjesz w innym świecie.
Na mecz z Twente kontuzjowanych było 5 obrońców:
Lamey Chavez Jaliens Czekaj Paljić
Nie trzeba ci chyba mówić że zdarzało się że wszystkich 4 podstawowych obrońców to własnie ci z w/w piątki.
Maaskant grał 4 mecze w lidze Europejskiej.
Ile punktów zgromadził?
3
Moskal grał 2 mecze w lidze Europejskiej.
Ile punktów zgromadził?
6
Na to jest jedna odpowiedź: różnica w tych meczach to ich daty. Moskal prowadził Wisłę w terminie gdy jak napisałem wyżej wrócili kluczowi piłkarze i drużyna odzyskała świeżość
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Tylko ślepiec nie dostrzega róznicy w meczu Wisła-Odense a Odense-Wisła, oraz Twente-Wisła a Wisła-Twente.
A nawet jak ktoś jest ślepy, to wystarczy spojrzeć na wynik.
Róznica wynikała nie ze zmiany sposobu gry, bo graliśmy to samo, ale ze świeżości i ze szczęścia a raczej z jego braku w pierwszym meczu.
Fiti napisał(a):Wyświetl post
jak to ci nic nie mówi, to już chyba jesteś nie ślepy, ale głupi.
To nie jest sprawa do dyskusji, a za obrażanie możesz dostac bana. Sam Cie nie chcę karać we własnej sprawie więc masz szczęście
Fiti napisał(a):Wyświetl post

A na deser bilans bramkowy w LE:
Maaskant - 3-11
Moskal - 4-2
1. Kłamstwo.
2. Duże kłamstwo
3. Statystyka

Mówi Ci to coś?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując