Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6766
Stary 22.12.2011, 14:38
Dziwię się tym, którzy są przeciwko powrotowi Głowy do Wisły. W lecie z Turcji wrócił Żewłakow i poukładał grę obronną Legii w krótkim czasie. Głowa gra w silniejszym klubie od Żewłaka, jest od niego młodszy, grał tu 10 lat, a teraz jeszcze zyskał doświadczenie z LM. Jestem za tym żeby Arek wrócił w lipcu do nas.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując