Temat
:
Jak gra Standard Liege? - skład, system gry, stałe fragmenty itp.
Wyświetl pojedynczy post
jarcze
Senior Member
Od: 12.2005
Offline
#
31
22.12.2011, 14:29
tofik
napisał(a):
No bez przesady co wam to da czy puszczą czy nie
No nam może i nic prócz zaspokojenia ciekawości ale jakby sobie taki Kaziu Moskal usiadł w poniedziałek o 18:00 przed telewizorem to by mu może w czymś pomogło.
jarcze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarcze
Znajdź inne posty napisane przez jarcze