Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18227
Stary 22.12.2011, 14:26
0 22
To ty powinienes zmienic sport. Na rugby, czy cos w tym stylu. Futbol od zawsze polegal na technice. I na... graniu w pilke. Ja chce ogladac piekne akcje, dryblingi, i miliony podan, zamiast kopania po nogach. Czym sie niby mam podniecac? Kopnac czy podciac potrafi pierwszy lepszy. Walnac 20 podan przed polem karnym powaznego przeciwnika umie niewielu. A ja pospolitosci ogladac nie lubie... Zreszta, o wyzszosci techniki nad fizyka w futbolu pokazuja mecze Realu i Barcelony. Momentami Barcelona gra sobie w dziadka z Realem. Biedny Real, takie spinanie, a tu nic. No, raz autobus mu sie udal, w meczu o puchar Krola. Ale raczej ten sposob grania bardziej mnie usypia anizeli pobudza.
Odpowiedz cytując