Pablo84 napisał(a):

....a, to jaką kadre mamy szeroką i jakościową uzmysłowiła nam runda jesienna przegraliśmy u siebie z takimi potęgami Górnik,Podbeskidzie, na wyjezdzie z żydami-czyli z ogonem , wiec już skończcie powtarzać puste frazesy.Dla przypomnienia.Mamy 10 pkt straty do Śląska i nikłą szansę obrony tytułu.
Zrozumcie, że ten kto pierwszy dostanie się do LM odskoczy od reszty na parę długości, zwłąszcza teraz z tymi wszystkimi stadionami i przyszłą modą na piłkę w Polsce.Jak chcecie, to tasujcie się pod LE.
Ja zdecydowanie wolę MP i mrzonki o LM.
To, że Amica czy my, chujowo gramy po meczu LE to fakt a nie domysły.Po prostu te 10 pkt to pokłosie LE.A będzie coraż cięzej, bo Wisła w ten rundzie praktycznie każdy mecz będzie grała co 3 dni.Zobaczymy co wielcy eksperci powiedzą pod koniec sezonu ahaha.Będziecie mieć swoją LE.
P.S
Fajnie, żę gramy dalej, tylko szkoda, że odbyło się to takim kosztem.Uważam, że priotytetem powinna być ekstraklasa a LE powinna być "na deser"
|
Nie zapominaj, że przez większość rundy gralismy bez 3 kluczowych piłkarzy: Melikson, Małecki i Sobolewski. Na jednym froncie byłoby ciężko bez w/w piłkarzy.
Ten kto awansuje do LM odskoczy od reszty? To popatrz na taką Petrzalkę, która wylądowała w II lidze słowackiej albo Żyline, która zaraz po rundzie jesiennej w LM zrobiła wyprzedaż swoich najlepszych piłkarzy.
Ja LE traktuję jako przestrzeń do pokazania się naszych najlepszych piłkarzy w Europie, a to sprawi, że będziemy mogli ich sprzedawać za 5-7 mln euro tak jak Kuchenki moga teraz bez problemu opchnąć za taką sumkę Rudnieva.