Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52768
Stary 22.12.2011, 13:20
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
eh, skoro rzeczywiście się o nich staraliśmy, to nie dało się ich kupić, za te śmieszne pieniądze i wypożyczyć jak tak bardzo chcieli grać?
Dobrze powiedziane ale najwidoczniej w klubie nie ma madrych głow i o tym nie pomyslano. Ciekawe jakich to jeszcze młodych polakow oglada Stan
Odpowiedz cytując