JrQ- napisał(a):

|
eh, skoro rzeczywiście się o nich staraliśmy, to nie dało się ich kupić, za te śmieszne pieniądze i wypożyczyć jak tak bardzo chcieli grać?
|
Dobrze powiedziane ale najwidoczniej w klubie nie ma madrych głow i o tym nie pomyslano. Ciekawe jakich to jeszcze młodych polakow oglada Stan