Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52767
Stary 22.12.2011, 13:17
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
eh, skoro rzeczywiście się o nich staraliśmy, to nie dało się ich kupić, za te śmieszne pieniądze i wypożyczyć jak tak bardzo chcieli grać?
właśnie chciałem to samo napisać ..
skoro Bełchatów ich chciał to było ich wykupic i wypożyczyć niech tam grają, a później będą chcieli po milion euro od osoby za nich ..

ps też was wkurza ten dziennikarz ?
Odpowiedz cytując