JrQ- napisał(a):

|
eh, skoro rzeczywiście się o nich staraliśmy, to nie dało się ich kupić, za te śmieszne pieniądze i wypożyczyć jak tak bardzo chcieli grać?
|
właśnie chciałem to samo napisać ..
skoro Bełchatów ich chciał to było ich wykupic i wypożyczyć niech tam grają, a później będą chcieli po milion euro od osoby za nich ..
ps też was wkurza ten dziennikarz ?
