mitmichael napisał(a):

|
No to przynajmniej wiemy, ze chcieliby grac w Wisle ale w sumie sie nie dziwie, ze na chwile obecna wybrali Bełchatow. Fajnie bo chcieli grac z Kosowskim a teraz bedzie do tego okazja. Kamil ich zna wiec powinien pomoc w zaaklimatyzowaniu sie a moze w niedalekiej przyszłosci beda chcieli do Nas przyjsc a bedziemy wtedy juz wiedziec jak sobie radza w ekstraklasie.
|
...i będą kosztować po 1mln E
