Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9946
Stary 22.12.2011, 12:19
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Pozatym nasza kadra raczej nie należy do wąskich, a jest chyba najszersza w całej t-mobile nie tylko ilościowo co jakościowo. Jeżeli ktoś wpada na tak durny pomysł odpuszczenia pucharów niech lepiej pier*olnie się w głowę. U nas dalej traktuję się granie co 3 dni jako coś niemożliwego, a na zachodzie to standard. Mnie się to bardzo podoba bo tylko poprzez taką częstotliwość gry zespół nauczy się zapier**lać.

My od lata zagraliśmy już chyba tyle meczów co przez cały poprzedni sezon! Mówię o mechach oficjalnych.
....a, to jaką kadre mamy szeroką i jakościową uzmysłowiła nam runda jesienna przegraliśmy u siebie z takimi potęgami Górnik,Podbeskidzie, na wyjezdzie z żydami-czyli z ogonem , wiec już skończcie powtarzać puste frazesy.Dla przypomnienia.Mamy 10 pkt straty do Śląska i nikłą szansę obrony tytułu.
Zrozumcie, że ten kto pierwszy dostanie się do LM odskoczy od reszty na parę długości, zwłąszcza teraz z tymi wszystkimi stadionami i przyszłą modą na piłkę w Polsce.Jak chcecie, to tasujcie się pod LE.
Ja zdecydowanie wolę MP i mrzonki o LM.

To, że Amica czy my, chujowo gramy po meczu LE to fakt a nie domysły.Po prostu te 10 pkt to pokłosie LE.A będzie coraż cięzej, bo Wisła w ten rundzie praktycznie każdy mecz będzie grała co 3 dni.Zobaczymy co wielcy eksperci powiedzą pod koniec sezonu ahaha.Będziecie mieć swoją LE.
P.S
Fajnie, żę gramy dalej, tylko szkoda, że odbyło się to takim kosztem.Uważam, że priotytetem powinna być ekstraklasa a LE powinna być "na deser"
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 22.12.2011 o godz. 12:25.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując