Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysiu1906
Junior Member
Od: 02.2004
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
52763
22.12.2011, 12:19
Niedawno mówiło się o powrocie braci Mak do Wisły Kraków. Polecam wywiad z nimi, gdzie między innymi mówią komu kibicują i jaki klub jest najlepszy w Polsce ;-)
http://powiatsuski24.pl/sport/sport/...atsuski24.html
krzysiu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiu1906
Znajdź inne posty napisane przez krzysiu1906