Wyświetl pojedynczy post
krzysiu1906
Junior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Sucha Beskidzka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52763
Stary 22.12.2011, 12:19
Niedawno mówiło się o powrocie braci Mak do Wisły Kraków. Polecam wywiad z nimi, gdzie między innymi mówią komu kibicują i jaki klub jest najlepszy w Polsce ;-)

http://powiatsuski24.pl/sport/sport/...atsuski24.html
Odpowiedz cytując