mitmichael napisał(a):

|
Bakero nadal bedzie prowadził Lecha w rundzie wiosennej - kibice Amici pewnie zli jak diabli.
|
Nie ma sie co dziwic - maja ranking UEFA zeby rok po roku grac w fazie grupowej Ligi Europy, a tu duza za szansa, ze znowu pucharow nie bedzie w ogole.