|
Geremek jaki był każdy mniej więcej wie,ale idiotą nie był aż takim aby takie brednie wygadywać wiedząc,że mogą być kiedyś użyte przeciwko niemu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na Cnn -ie cały czas nawijają o Korei. Coraz więcej teorii powstaje, a że Kim zmarł w domu a nie w pociągu i niewykluczone, że go zabito. Z drugiej strony jakby nigdy nic w Finlandii przypadkiem znaleziono 69 rakiet Patriot, które miały płynąć do Chin.
Uważam, że jednak to nie jest tak iż Amerykanie, Anglicy, Chińczycy i Koreańczycy z Południa nic nie wiedzą. Wiedzą, być może bardzo dużo ale w tak niepewnych czasach dobrze,że jest taka Korea. Zawsze można nią postraszyć i odwrócić uwagę od pewnych spraw. No bo jakoś tak bez echa przeszła informacja o obniżeniu ratingu Francji przez Fitch oraz Belgii przez Moodys.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 22.12.2011 o godz. 11:15.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|