Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20323
Stary 22.12.2011, 09:53
Też. Ale w razie pożaru w kioskach (tutaj jest największe prawdopodobieństwo wystąpienia), coś musi dym wyciągnąć. Dlatego też nie można było zrobić wcześniej ciepłej gastronomii, nawet jakby były gotowe kioski.
Na północnej i południowej ten system oddymiania jest, ze względu, że przestrzeń pod trybunami jest zamknięta.
Teraz czas na ruch klubu, miasto nam kiosków nie zrobi.
Odpowiedz cytując