Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9941
Stary 22.12.2011, 09:38
Nalezy co roku grac w pucharach. Co z tego ze Amikorz nachapal rok temu duzo punktow do rankingu skoro w tym sezonie nie gra w Europie a przeciez licza sie punkty z ostatnich 5 sezonow wiec te 20 pkt to tak naprawde co roku 10.
Odpowiedz cytuj±c