Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11781
Stary 22.12.2011, 03:13
AYALA napisał(a):Wyświetl post
na lewą obrone przydałby sie Maksym Bordaczow z BATE.Ograny w pucharach europejskich,chyba fortuny za niego nie będa chcieli
Widziałeś kiedykolwiek jak gra ten zawodnik? Bo wydaje mi się że jakbyś widział to byś go tu nie proponował...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując