AYALA napisał(a):

na lewą obrone przydałby sie Maksym Bordaczow z BATE.Ograny w pucharach europejskich,chyba fortuny za niego nie będa chcieli
|
Widziałeś kiedykolwiek jak gra ten zawodnik? Bo wydaje mi się że jakbyś widział to byś go tu nie proponował...