SWEET_83 napisał(a):

|
Marvin Bejarano prawdopodobnie pierwszym transferem tej zimy
|
W jego statystykach zastanawiało mnie to że ostatnio przestał grać w reprezentacji. PS tłumaczy jednak że podobno miał jakiś przypał z trenerem kadry bo nie przyjechał na zgrupowanie (załatwiał ważne sprawy w Argentynie

). Z jednej strony wskazuje to jego, powiedzmy, "niefrasobliwość" z drugiej uspokaja że nie miał w ostatnim roku załamania formy.
Domyślam się że całą sprawę pilotuje Stan. I przy tym założeniu wydaje mi się że rozwiązanie polegające na podpisaniu niskiego rocznego (półrocznego?) kontraktu z opcją przedłużenia na kilka lat nawet przy konieczności zapłacenia 250k USD za transfer jest chyba do zaakceptowania.