Tydzien mija od tego stanu euforii
Na głownej Borek opowiada o swoim stanie ekstazy
Ja mam jakby to bylo przed chwila,i co wiecej mam wrazenie ze to odczucie w momencie kulminacjii radosci zapamietam do konca zycia
jak przestrzelony ostatni karny Jose Ignacio i ta radosc po Saragossie
aj
ja chce deja-vu z tego
codzienie
