Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9937
Stary 22.12.2011, 00:01
Tydzien mija od tego stanu euforii

Na głownej Borek opowiada o swoim stanie ekstazy

Ja mam jakby to bylo przed chwila,i co wiecej mam wrazenie ze to odczucie w momencie kulminacjii radosci zapamietam do konca zycia

jak przestrzelony ostatni karny Jose Ignacio i ta radosc po Saragossie


aj
ja chce deja-vu z tego

codzienie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując