Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6759
Stary 21.12.2011, 23:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
mnie tam do czerwonych kartek za głupie interwencje w polu karnym, albo do samobójów nie tęskno. Owszem, szanuję Głowę za te lata w Wisle, ale wcale za nim n ie tęsknię


Oj tam przesadzasz

On jak nikt wprowadzał ten zakichany spokoj w obronie ,taki Jaliens "reprezentant" Holandii moglby sie od niego uczyc tego.

Ja bylbym za ta opcja zwlaszcza ze jak po przypadku z Kew -nigdy nie wiesz na co trafisz ,nawet jak to jest ladnie opakowane.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując