FraMat napisał(a):

|
mnie tam do czerwonych kartek za głupie interwencje w polu karnym, albo do samobójów nie tęskno. Owszem, szanuję Głowę za te lata w Wisle, ale wcale za nim n ie tęsknię
|
Oj tam przesadzasz
On jak nikt wprowadzał ten zakichany spokoj w obronie ,taki Jaliens "reprezentant" Holandii moglby sie od niego uczyc tego.
Ja bylbym za ta opcja zwlaszcza ze jak po przypadku z Kew -nigdy nie wiesz na co trafisz ,nawet jak to jest ladnie opakowane.