Karherop napisał(a):

uzupełnienia składu ? Biton ? Nunez ? dobre
pewnie wymienmy od razu 3/4 składu , w końcu mamy samych przeciętnych zawodników , skończy się Karabachem v.2 i pozamiatane
niektórzy powinni mierzyc siły na zamiary , to nie FM gdzie można sobie do woli żonglować zawodnikami
|
musisz pamiętać kolego że piłka nożna jest grą zespołową zawodnicy też muszą pracować na boisku nie tylko dla siebie ale także dla całego zespołu .Biton? ok napastnik<wywiad z Bitonem który wypowiada się że większość swoich bramek zdobył nie patrząc na bramkę > Nunez? tak ma grać mózg zespołu,to boczny obrońca !!!obecna kadra to właśnie FM która jeszcze potrwa dalej rotacją zespołu.chyba że dasz kase na Bitona i Nuneza
