Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52759
Stary 21.12.2011, 23:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
uzupełnienia składu ? Biton ? Nunez ? dobre

pewnie wymienmy od razu 3/4 składu , w końcu mamy samych przeciętnych zawodników , skończy się Karabachem v.2 i pozamiatane

niektórzy powinni mierzyc siły na zamiary , to nie FM gdzie można sobie do woli żonglować zawodnikami
musisz pamiętać kolego że piłka nożna jest grą zespołową zawodnicy też muszą pracować na boisku nie tylko dla siebie ale także dla całego zespołu .Biton? ok napastnik<wywiad z Bitonem który wypowiada się że większość swoich bramek zdobył nie patrząc na bramkę > Nunez? tak ma grać mózg zespołu,to boczny obrońca !!!obecna kadra to właśnie FM która jeszcze potrwa dalej rotacją zespołu.chyba że dasz kase na Bitona i Nuneza

Odpowiedz cytując