Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52757
Stary 21.12.2011, 22:57
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
próbował bym zatrzymać....bardzo przeciętni gracze którzy biegają w naszym zespole/żaden z nich nie robi różnicy w grze typowe uzupełnienie składu.Plus przy Jirsaku?katastrofa jak dla mnie już dawno powinien opuścić nasz klub
uzupełnienia składu ? Biton ? Nunez ? dobre

pewnie wymienmy od razu 3/4 składu , w końcu mamy samych przeciętnych zawodników , skończy się Karabachem v.2 i pozamiatane

niektórzy powinni mierzyc siły na zamiary , to nie FM gdzie można sobie do woli żonglować zawodnikami
Odpowiedz cytując