Karherop napisał(a):

dlatego miejmy nadzieję że pójdą za tym konkretne ruchy w celu oszczyszenia najsłabszych zagranicznych ogniw w zespole :
w zimie : Jovanic ( przynajmniej na wypożyczenie ), Kirm ( módlmy się za arabskiego kupca )
w lecie : Lamey , Paljic , + Jirsak , Diaz , Nunez , Biton ( osobiście całą czwórkę bym próbował zatrzymać )
i można szukac wzmocnien z prawdziwego zdarzenia
|
próbował bym zatrzymać....

bardzo przeciętni gracze którzy biegają w naszym zespole/żaden z nich nie robi różnicy w grze typowe uzupełnienie składu.Plus przy Jirsaku?katastrofa jak dla mnie już dawno powinien opuścić nasz klub
