Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52756
Stary 21.12.2011, 22:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
dlatego miejmy nadzieję że pójdą za tym konkretne ruchy w celu oszczyszenia najsłabszych zagranicznych ogniw w zespole :

w zimie : Jovanic ( przynajmniej na wypożyczenie ), Kirm ( módlmy się za arabskiego kupca )

w lecie : Lamey , Paljic , + Jirsak , Diaz , Nunez , Biton ( osobiście całą czwórkę bym próbował zatrzymać )

i można szukac wzmocnien z prawdziwego zdarzenia
próbował bym zatrzymać....bardzo przeciętni gracze którzy biegają w naszym zespole/żaden z nich nie robi różnicy w grze typowe uzupełnienie składu.Plus przy Jirsaku?katastrofa jak dla mnie już dawno powinien opuścić nasz klub

Odpowiedz cytując