Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9935
Stary 21.12.2011, 22:30
milosz napisał(a):Wyświetl post
Priorytetem jest awans do europejskich pucharów na kolejny sezon poprzez ligę lub Puchar Polski.
Nadal uważam że LE to super dodatek, tak sportowo jak i finansowo, ale dodatek.
co ty pleciesz? czemu niby kolejny sezon? jesteśmy w 1/16 LE W TYM SEZONIE.

czemu mielibysmy odpuscic LE w tym sezonie skoro juz jestesmy w 1/16 i na dodatek dostalismy w miare latwego przeciwnika za rok niekoniecznie musi byc tak kolorowo.

btw dalej uwazam, ze nie musimy niczego odpuszczac. mamy dosc szeroka kadre a i 1 mecz na 3 dni to nie jest az tak wiele. no nie przesadzajmy.
Odpowiedz cytując