FraMat napisał(a):

|
mnie tam do czerwonych kartek za głupie interwencje w polu karnym, albo do samobójów nie tęskno. Owszem, szanuję Głowę za te lata w Wisle, ale wcale za nim n ie tęsknię
|
Masz pamięć wybiórczą jak moja teściowa
A bardziej serio ... Patrząc na politykę kadrową ostatnich kilkunastu miesięcy jakich to ewentualnych kontrkandydatów na pozycję środkowego obrońcy może mieć w lecie Arek? Bo mój pesymizm mi podpowiada, że nie lepszych niż obecna para Holendrów a wtedy już osoba Głowy wygląda inaczej. Nie sądzisz?
PS.
Jestem nieobiektywny, nie mam zamiaru kryć tego, że Głowacki osobowościowo jest jedną z najlepszych rzeczy jakie ten klub posiadał w ostatnich latach.