Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6756
Stary 21.12.2011, 21:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
mnie tam do czerwonych kartek za głupie interwencje w polu karnym, albo do samobójów nie tęskno. Owszem, szanuję Głowę za te lata w Wisle, ale wcale za nim n ie tęsknię
Masz pamięć wybiórczą jak moja teściowa

A bardziej serio ... Patrząc na politykę kadrową ostatnich kilkunastu miesięcy jakich to ewentualnych kontrkandydatów na pozycję środkowego obrońcy może mieć w lecie Arek? Bo mój pesymizm mi podpowiada, że nie lepszych niż obecna para Holendrów a wtedy już osoba Głowy wygląda inaczej. Nie sądzisz?
PS.
Jestem nieobiektywny, nie mam zamiaru kryć tego, że Głowacki osobowościowo jest jedną z najlepszych rzeczy jakie ten klub posiadał w ostatnich latach.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując